Medic | Program | Investigații | Preț | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dr.
Axinte Ani Medic Specialist (CARDIOLOGIE) Competențe: Ecografie cardiacă, Ecografie vasculară |
Luni: 15:30 - 19:30 Joi: 15:30 - 18:30 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dr.
Stancu Marin Medic Primar (CARDIOLOGIE)
|
Marți: 09:30-14:00 Miercuri: 09:30-14:00 Vineri: 09:30-14:00 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dr.
Thomescu Cecilia Medic Primar (DERMATOVENEROLOGIE) Doctor în Științe Medicale
|
Joi: 09:00 - 13:00 Vineri: 15:30- 17:30 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dr.
Ștefănescu Alexandru Medic Primar (ECOGRAFIE-IMAGISTICĂ MEDICALĂ)
|
Joi: 17:00 - 20:00 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dr.
Tilicea Dorin Medic Primar (ECOGRAFIE-IMAGISTICĂ MEDICALĂ) Competențe: Ecografie |
Marți: 13:00 - 14:00 Joi: 12:30 - 14:00 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dr.
Cerban Claudiu Răzvan Medic Primar (GASTROENTEROLOGIE) Doctor în Științe Medicale Competențe: Ecografie abdominală |
Luni: 17:30 - 20:00 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dr. Ștefanescu Alexandru Medic Specialist (GASTROENTEROLOGIE) Competențe: Ecografie |
Joi: 17:00 - 20:00 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dr.
Burcă Adrian Medic Primar (HEMATOLOGIE) Doctor în Științe Medicale
|
Joi: 15:00 - 19:00 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dr.
Olariu Mihai Medic Primar (HEMATOLOGIE) Doctor în Științe Medicale
|
Luni: 15:00 - 17:00 (bilunar, în săptămânile pare) |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dr.
Brihăilescu Ofelia Medic Primar (MEDICINĂ DE FAMILIE)
|
Luni: 14:00 - 20:00 Marți: 14:00 - 20:00 Miercuri: 09:00 - 14:00 Joi: 14:00 - 20:00 Vineri rotație 09:00 - 14:00 și/sau 14:00 - 19:00 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dr.
Ezaru Anișoara Medic Primar (MEDICINĂ DE FAMILIE)
|
Luni: 15:00 - 21:00 Marți: 08:00 - 14:00 Miercuri: 08:00 - 14:00 Joi: 15:00 - 21:00 Vineri: 08:00 - 14:00 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dr.
Feher Raluca Elena Medic Primar (MEDICINĂ DE FAMILIE)
|
Luni: 08:00 - 13:00 Marți: 08:00 - 13:00 Miercuri: 15:00 - 20:00 Joi: 08:00 - 13:00 Vineri: rotație 08:00 - 13:00 (săptămâna pară) și 15:00 - 20:00 (săptămâna impară) |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dr.
Mirăuță Carmen Medic Primar (MEDICINĂ DE FAMILIE)
|
Luni: 15:00 - 20:00 Marți: 08:30 - 13:30 Miercuri: 15:00 - 20:00 Joi: 08:30 - 13:30 Vineri: 08:30 - 13:00 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dr.
Neacșu Ștefania Medic Primar (MEDICINĂ DE FAMILIE)
|
Luni: 08:00 - 13:00 Marți: 08:00 - 13:00 Miercuri: 14:00 - 19:00 Joi: 14:00 - 19:00 Vineri: 14:00 - 19:00 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dr.
Nica Eugenia Medic Primar (MEDICINĂ DE FAMILIE)
|
Luni: 10:00 - 14:00 Marți: 14:30 - 18:30 Miercuri: 14:30 - 18:30 Joi: 08:00 - 14:00 Vineri: 14:30 - 16:30 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dr.
Tilicea Dorin Medic Primar (MEDICINĂ DE FAMILIE) Competențe: Ecografie |
Luni: 08:00 - 12:00 Marți: 14:00 - 18:00 Miercuri: 08:00 - 12:00 Joi: 14:00 - 18:00 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dr.
Vasilescu Mariana Medic Primar (MEDICINĂ DE FAMILIE)
|
Luni: 15:00 - 20:00 Marți: 15:00 - 20:00 Miercuri: 15:00 - 20:00 Joi: 15:00 - 20:00 Vineri: teren |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dr.
Cheiaua Mihael Florin (MEDICINĂ GENERALĂ)
|
Luni: 08:00-13:00 Marți: 08:00-13:00 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dr.
Văduva Ștefan Medic Primar (MEDICINĂ INTERNĂ) Competențe: Ecografie |
Luni: 15:30 - 20:00 Marți: 08:30 - 14:00 Miercuri: 15:00 - 20:00 Joi: 08:30 - 14:00 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dr.
Arhire Andreea Medic Primar (MEDICINA MUNCII)
|
Marți: 15:00 - 17:00 (în funcție de programări) |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Burtan Nicoleta (MEDICINA MUNCII) Psiholog
|
În funcție de programări |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Ionescu Filip Magdalena (MEDICINA MUNCII) Psiholog
|
În funcție de programări |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dr.
Smarandache Diana Ruxandra Steluța Medic Primar (NEFROLOGIE) Doctor în Științe Medicale
|
Marți: 16:00 - 18:30 (bilunar, a 2-a și a 4-a zi de marți din lună) |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dr.
Hanganu Irina Medic Specialist (OBSTETRICĂ-GINECOLOGIE)
|
Marți 16:30 - 20:00 Miercuri 16:30 - 20:00 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dr.
Iordache Oana-Mihaela Medic Primar (OBSTETRICĂ-GINECOLOGIE)
|
Vineri: 09:00 - 13:45 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dr.
Mohor Octavian Medic Primar (OBSTETRICĂ-GINECOLOGIE) Doctor în Științe Medicale
|
Miercuri: 08:00 - 13:00 Joi: 14:00 - 20:00 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dr.
Khaleghi Nemat Medic Primar (OFTALMOLOGIE)
|
Luni: 15:30 - 20:00 Marți: 08:00 - 10:30 Vineri: 15:30 - 20:00 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dr.
Dodun-des-Perrieres Anca-Melania Medic Primar (ORL)
|
Luni: 15:00 - 20:00 Marți: 14:00 - 20:00 Miercuri: 14:30 - 20:00 Joi: 14:00 - 20:00 Vineri: 08:30 - 14:30 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dr.
Petrov Malvina Ioana Medic Specialist (PEDIATRIE)
|
Luni: 09:00 - 12:00 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dr.
Iancu Andreea Simona Medic Primar (PSIHIATRIE)
|
Miercuri: 16:00-20:00 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dr.
Iordache Valentin Medic Primar (UROLOGIE) Competențe: Ecografie |
Luni: 16:00 - 20:00 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dr.
Stănescu Florin Medic Primar (UROLOGIE) Doctor în Științe Medicale Competențe: Ecografie |
Miercuri: 15:00 - 19:00 |
|